Ledelsen i Danmark består af følgende personer:

Claus Metzsch Jensen

Direktør DK og Forretningssupport

Claus Metzsch Jensen
Direktør DK, Forretningssupport
claus.metzschjensen@eltelnetworks.com

Ulrik Holm Hansen

Kommerciel Direktør

Ulrik Holm Hansen
Kommerciel Direktør
ulrik.hansen@eltelnetworks.com

Yathukulan Kankesan

Finansdirektør

Yathukulan Kankesan 
Finansdirektør
yathukulan.kankesan@eltelnetworks.com

Jonas Vidar Kristiansen

HR chef

Jonas Vidar Kristiansen
HR chef
jonas.vidarkristiansen@eltelnetworks.com

Karin Brejnholt-Kjellerup

Advokat

Jakob Rohmann

Indkøbs- og logistikchef

Jakob Rohmann, Indkøbs- og logistikchef
jakob.rohmann@eltelnetworks.com

Forretningsområder

Michael Have Dyremose

Forretningsområdechef, Mobile & Access

Michael Have Dyremose
Forretningsområdechef, Mobile & Access
michael.have.dyremose@eltelnetworks.com

Jonas Brødløs

Forretningsområdechef, Infrastructure West

Jonas Brødløs
Forretningsområdechef, Infrastructure West
jonas.brodloes@eltelnetworks.com

Susanne Rosendahl

Forretningsområdechef, Network Solutions

Susanne Rosendahl
Forretningsområdechef, Network Solutions
susanne.rosendahl@eltelnetworks.com

Martin Skov Nielsen

Forretningsområdechef, Infrastructure East

Martin Skov Nielsen
Forretningsområdechef, Infrastructure East
martinskov.nielsen@eltelnetworks.com

Henrik Mørch-Larsen

Forretningsområdechef, Power

Henrik Mørch-Larsen
Forretningsområdechef, Power
henrik.morch-larsen@eltelnetworks.com